EKOBİM Yazılımları

Bayisi olduğumuz EKOBİM her sektörden ve her ölçekten firmaya kurumsal iş yazılımları üreterek binlerce kuruluşun kurumsal yazılım ihtiyacını karşılamaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, global yazılım pazarına yeni ürünler katmak ve müşterilerimize işlerini en etkin şekilde yönetebilecekleri çözümler sunmaktadır.

Müşteri Desteği

Kullanıcılarına 7/24 Online destek sunar.

Pratik Kullanım & Kolay Kurulum

Özelleştirilebilir arayüz. Tek tuşla kurulum.

Yaygın Bayi ve Servis Ağı

Türkiye'nin heryerinde servis imkanı.

Ücretsiz Güncelleme

Ekobim Yazılımda tüm güncellemeler ücretsizdir.

Ekonomik

Kullanmadığınız modüllerin ücretini ödemezsiniz.

Esnek Raporlama & Analiz

Rapor ve analizlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Temel Özellikler:

Kolay kurulum, pratik kullanım

Yazılım fiyatlarının ekonomik olması

Yazılımların modüler yapıda olması

Diğer yazılımlarla entegre çalışabilme

Veri aktarımları (Export-Import)
sayesinde diğer yazılımlardan hızlı ve eksiksiz geçiş imkanı

Yazılım Çözümleri Hakkında

Ekobim, uzman yazılım ekibi, çağrı merkezi, teknik destek ekibi ve Türkiye geneline yayılmış olan çözüm ortakları ile müşterilerinin iş süreçlerini mükemmelleştiren, karar verme süreçlerini hızlandıran, sektörlerinde farklı ve rekabetçi olmalarını sağlayan yazılım çözümleri ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Ekobim Sanayi, Otomotiv, İnşaat, Gıda, Turizm, Tekstil, Bilgisayar, Elektrik, Elektronik, İletişim, Temizlik, Beyaz Eşya, Zücaciye, Reklam, Ayakkabı, Mobilya, Danışmanlık, Dernek, Dersane, Otelcilik, Taşımacılık, Telekomünikasyon, İthalat, İhracat, Tarım, Sağlık, Kırtasiye, Matbaa ve Yayıncılık, Tanıtım, Orman Ürünleri, Maden ve Metal Sanayi, Kimya Sanayi, Emlak, Ambalaj, Enerji başta olmak üzere birçok sektördeki en seçkin kuruluşlara hizmet vermektedir.

Loca 1 Ön Muhasebe Programı

Stok, Cari, Kara Liste, Alış Fatura, Satış Fatura, Alış İade Fatura, Satış İade Fatura, C/H Çek-Senet, C/H Banka, C/H Personel, Kasa, Gelir, Gider, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Hızlı Fiyat ve KDV. Değişimi, Sayım İşlemleri, Cep Telefonuna SMS (mesaj) gönderme, Otomatik Yedekleme, Bakım Sihirbazı
Bilgi Al

Loca 2 Ön Muhasebe Programı

Stok, Cari, Kara Liste, Kasa, C/H Çek-Senet, Alınan Siparişler, Verilen Siparişler, Alış Fatura, Satış Fatura, Alış İade Fatura, Satış İade Fatura, Alış İrsaliye, Satış İrsaliye, İrsaliye Toplu Faturalaştırma, Gelir, Gider, Evrak Takip, Döviz Takip, Dövizli Satış, C/H Banka, Databank, Hızlı Fiyat ve KDV. Değişimi, Sayım İşlemleri, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Cep Telefonuna SMS(mesaj) gönderme, Otomatik Yedekleme, Bakım Sihirbazı. (Merkez Şube Online Bağlantıyı Destekler)

Bilgi Al

Loca 3 Taksitli Satış Programı

Taksitli Satış, Cari, Kara Liste, Kasa, Tahsilat, Tediye, Çek, Senet, C/H Banka, Gelir, Gider, Dekont, Sözleşme, Senet Basma, Kara Liste, Raporlar, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Cep Telefonuna SMS(mesaj) gönderme, , Otomatik Yedekleme, Bakım Sihirbazı. (Merkez Şube Online Bağlantıyı Destekler)
Bilgi Al

Adisyon 1 Restaurant Programı

Cari, Kasa, Kara Liste, C/H Çek-Senet, C/H Banka, Perakende Satış, Perakende Sat.İade, Masa İşlemleri, Pratik Menü(Resimli menü), Stok, Kasa, Gelir, Gider, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Hızlı Fiyat ve KDV. Değişimi, Sayım İşlemleri, Otomatik Yedekleme, Bakım Sihirbazı. (Merkez Şube Online Bağlantıyı Destekler)

Bilgi Al

Adisyon 2 Restaurant Programı

Cari, Kasa, Kara Liste, C/H Çek-Senet, C/H Banka, Perakende Satış, Perakende Sat.İade, Masa İşlemleri, Pratik Menü(Resimli menü), Stok, Kasa, Alış Fatura, Satış Fatura, Alış İade Fatura, Satış İade Fatura, Gelir, Gider, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Hızlı Fiyat ve KDV. Değişimi, Sayım İşlemleri, Otomatik Yedekleme, Bakım Sihirbazı. (Merkez Şube Online Bağlantıyı Destekler)

Bilgi Al

Doğalgaz Otomasyonu

Ekobim doğalgaz programı; Keşif, Teklif, Sözleşme ve Projeden oluşan programdır, muhasebe modülü ile entegre çalışır. Müşterinin keşif talebinin kayda alınması ile işe başlanır.Sonrasında gidilen keşif için teklif hazırlanır. Teklifte kombiden radyatörlere,yapılacak işlerden ödeme planına kadar tüm detaylar yazılır. Hem keşif hem de teklif çıktısı alınabilir. Teklif olumlu ise otomatik sözleşmeye dönüştürülür. Sözleşme aşamasında usta bilgileri, hak edişleri girilebilir. Proje, röleveden başlayarak gaz açımını yada devreye almaya kadar tarihleri ile takip edilebilir. Sözleşmesini yaptığınız müşterinin, tüm cari hareketini (nakit,çek,senet,banka) ve fatura, irsaliyesini takip edebilirsiniz. Sözleşme ve teklif aşamasında, sınırsız malzeme girip maliyet analizi yapabilir, malzeme listesini irsaliye ve faturaya aktarabilirsiniz.

Bilgi Al

İstediklerinizi yukarıda bulamadınız mı?

Telefonun diğer ucunda size özel çözümlerimizle yardımcı olmak için bekliyoruz!

0 850 532 0 NBT(628)